Bloki E1, E2, E3

To do tej pory największa inwestycja, która łączy w sobie innowacyjną technologię i tradycyjne wartości architektury ponadczasowej. Na ostatniej kondygnacji znajdują się przestronne tarasy. Budynki otoczone są wszechobecną zielenią.

Budynek D1, D2

Budynki te są idealnym połączeniem zapierającej dech w piersiach architektury i inspirującą zielenią. Inwestycja ta obejmuje 56 lokali mieszkalnych, usytuowanych na VI i VII kondygnacjach naziemnych.

Budynek C

W drugim etapie inwestycji powstał bliźniaczy budynek C, który został oddany do użytkowania w styczniu 2018 roku. Jest to mieszanka minimalistycznej funkcjonalności i tradycyjnych technik wykończeniowych.

Budynek B

W pierwszym etapie budowy osiedla powstał apartamentowiec B, który został oddany do użytkowania w 2016 roku. Wybudowano 64 mieszkania na 4 kondygnacjach wyposażonych w balkony, a na ostatniej kondygnacji, tarasy. 

Zainteresowany?

Nadszedł czas

na zapoznanie się z ofertą mieszkań

Biuro sprzedaży mieszkań

MB-NIERUCHOMOŚCI MICHALAK BOROWSKI S.K.A. działa na rynku od 2006 roku. Nasze obiekty i inwestycje wyróżnia starannie wybrana lokalizacja, przemyślana architektura i jakość. Sprawdzony, profesjonalny i doświadczony zespół fachowców pozwala nam zaproponować szeroką ofertę.

BIURO:

Galeria Handlowa MILLENNIUM
ul. Kolejowa 1, I piętro
poniedziałek – piątek od 8:00 do 16:00

Telefon:

tel: 023 663-29-38
tel. kom.: 509-239-098

Kontakt

Paweł Gołębiewski

Dyrektor ds. sprzedaży

Formularz kontaktowy

  © KlonoweOgrody.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja skyrex

  Aktualizacja dotycząca Miejsc Parkingowych!

  Cześć! Mamy ekscytującą wiadomość dla Ciebie:
  wciąż mamy dostępne miejsca parkingowe na naszym urokliwym osiedlu.

  Nie czekaj zbyt długo! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych opcjach parkowania i zarezerwować swoje miejsce już dziś!

  23 663 29 38