Inwestycja

Klonowe ogrody

wyjątkowe osiedle dla Ciebie

Klonowe Ogrody to osiedle apartamentowców, którego położenie i architektura stanowią o jego wyjątkowości. Nazwa osiedla nawiązuje do wyjątkowego otoczenia planowanych budynków – wszechobecnej zieleni, alei drzew oraz przestrzeni. Położenie osiedla w niedalekiej odległości od centrum Płońska, sklepy wielkopowierzchniowe oraz wygodny wyjazd na obwodnicę miasta, pozwalają na dogodne powroty z pracy i wygodny odpoczynek w otoczeniu zieleni. Dla dzieci zaplanowano duży plac zabaw z ekologicznych materiałów. 

W sześciu budynkach zaprojektowano łącznie blisko 500 mieszkań o powierzchni od 27m2 do 110m2. Wszystkie mieszkania posiadają obszerny balkon lub taras oraz zapewnione miejsce postojowe na terenie osiedla. Budynki wyposażone będą w ciche windy dostępne także dla osób niepełnosprawnych od piwnic po ostatnią kondygnację. 

0
METRÓW KWADRATOWYCH MA NAJWIĘKSZE MIESZKANIE
0
METRÓW KWADRATOWYCH MA NAJMNIEJSZE MIESZKANIE
0 +
MIESZKAŃ NA OSIEDLU KLONOWE OGRODY
0
KONDYGNACJI W BUDYNKU E

Co warto o nas wiedzieć?

Jesteśmy niezwykłym zespołem

z niesamowitymi pomysłami

Etapy Realizacji

Osiedle Klonowe Ogrody będzie obejmowało 6 budynków mieszkalnych: „A1”, „A2”, „B”, „C”, „D” i „E”.

W pierwszym etapie budowy osiedla powstał apartamentowiec B, który został oddany do użytkowania w 2016 roku. Wybudowano 64 mieszkania na 4 kondygnacjach wyposażonych w balkony, a na ostatniej kondygnacji tarasy. Dla każdego mieszkania zapewniono jedną komórkę lokatorską oraz jedno miejsce parkingowe na terenie osiedla.  Dla osób aktywnych, seniorów jak i młodych rodziców i ich dzieci obszerne tereny zielone jak i wygodny plac zabaw połączony z boiskiem do gry w piłkę nożną. Przestronny parking w połączeniu z doskonałą lokalizacją (bliski zjazd na obwodnicę Płońska w obydwu kierunkach, bliskość centrum miasta oraz supermarketów) stanowią idealny wybór miejsca do mieszkania i odpoczynku. W drugim etapie inwestycji powstał bliźniaczy budynek C, który został oddany do użytkowania w styczniu 2018 roku.

Kolejny etap Osiedla Klonowe Ogrody, budynek „D”, został zakończony w 2019 roku. Budynek obejmuje 56 lokali mieszkalnych usytuowanych na 7 kondygnacjach naziemnych oraz 7 lokali usługowych usytuowanych na parterze.

Budynek „E”, w którym zaprojektowano 210 mieszkań oraz 2 lokale usługowe jest w trakcie realizacji.

Budynki „A1” i „A2” są na etapie projektu.

Technologia

Budynki  wykonane będą w tradycyjnej technologii. Zastosowane technologie i materiały budowlane  spełniać będą najwyższe wymagania izolacyjności akustycznej i termicznej dla budynków mieszkalnych, a co za tym idzie, użytkowanie będzie ciche, oszczędne i zarazem ekologiczne.

Standard wykończenia

Budynki wyposażone będą w instalacje centralnego ogrzewania z miejskiej sieci ciepłowniczej, elektrycznej, telefonicznej, internetowej i telewizyjnej oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej.  Nowoczesna architektura, ciekawa kolorystyka oraz szklane balustrady stanowią o atrakcyjności inwestycji. Funkcjonalny układ mieszkań pozwoli spełnić oczekiwania wszystkich lokatorów.

Zainteresowany?

Nadszedł czas

na zapoznanie się z ofertą mieszkań

Biuro sprzedaży mieszkań

MB-NIERUCHOMOŚCI MICHALAK BOROWSKI S.K.A. działa na rynku od 2006 roku. Nasze obiekty i inwestycje wyróżnia starannie wybrana lokalizacja, przemyślana architektura i jakość. Sprawdzony, profesjonalny i doświadczony zespół fachowców pozwala nam zaproponować szeroką ofertę.

BIURO:

Galeria Handlowa MILLENNIUM
ul. Kolejowa 1, I piętro
poniedziałek – piątek od 8:00 do 16:00

Telefon:

tel: 023 663-29-38
tel. kom.: 509-239-098

Kontakt

Paweł Gołębiewski

Dyrektor ds. sprzedaży

Formularz kontaktowy

  © KlonoweOgrody.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja skyrex

  Aktualizacja dotycząca Miejsc Parkingowych!

  Cześć! Mamy ekscytującą wiadomość dla Ciebie:
  wciąż mamy dostępne miejsca parkingowe na naszym urokliwym osiedlu.

  Nie czekaj zbyt długo! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych opcjach parkowania i zarezerwować swoje miejsce już dziś!

  23 663 29 38